Nasze HITY - Super Zabawki

Kostka edukacyjna - 5 stron zabawy - wiek od 6 m-cy

Kolorowy szścian to zaproszenie do wspaniałej zabawy. Na jego bokach można znaleźć książeczkę z przekładanymi stronami, terkoczące kółeczko oraz suwaki. Migajace światełka oraz wesołe melodyjki pomogą dziecku w poznaniu aż 5 różnych zwierzątek. Kolorowe przyciski i ruchome elementy zachęcą do nauki kolorów. Zabawka posiada regulację głośności i znajduje się wśród 10 najczęściej kupowanych przez Klientów zabawek edukacyjnych dla maluchów.

Robot zdalnie sterowany (5-12lat)

Fenomenalna zabawka za niewielką cenę. Robot chodzi do przodu, tyłu, obraca się, rusza główą w lewo, w prawo, a nawet tańczy. Posiada jeszcze wiele funkcji a wśród nich najbardziej lubiana przez dzieci: robot strzela gumowymi krążkami. Można pobawić się w sklepie. Bardzo wysoka jakość i jedna z najlepszych przez nas oferowanych zabawek.

Pies Burek – Bardzo wysoka jakość

Zwycięzca konkursu na najlepszą zabawkę interaktywną dla dzieci od 18 m-ca do 5 lat w wieku ubiegłym. Klienci, którzy kupili tę zabawkę przychodzą do nas mówiąc: „ to najlepsa zabawka, jaką kiedykolwiek miało moje dziecko”. Inne określenia, które często padają to: rewelacja! Super zabawka!coś fantastycznego ! Przyciski pieska mają kilka trybów działania. W pierwszym naciskanie przycisków powoduje odtwarzanie rymowanych wierszyków, a drugi aktywuje radosne melodie. Odtwarzaniu dżwięków towarzyszą także efekty świetlne. Dzięki pilotowi zdalnego sterowania w kształceie kości dziecko może sterować pieskiem ( ruch do przodu i tyłu), a unikając kolizji z otoczeniem, nauczy się podejmowania decyzji z wyprzedzaniem. Podczas ruchu zabawka kręci główką i ogonkiem angażując i zachęcając do podązania za nią. Mnogość efektów dźwiękowych i świtlnych w połączeniu ze zdalnym sterowaniem pozwolą Twojemu dziecku na długą, samodzielną zabawę.

Autko

Niezwykłe samochody, które przemawiają do dziecka i informują go, żeby np. skręcił albo zmniejszył prędkość, bo dostanie mandat. Auta przeznaczone dla bardzo małych dzieci, tzn, od 18 m-cy do 4-5 lat. Cena auta nie przekracza 30zł Dpostępne modele: policja, straż, autko do holowania i specjalne auto czerwone. Wymienione autka można kupić osobno lub z torem do jazdy, który dziecko samo układa. Bardzo wysoka jakość materiałów, z któych zostały wykonane zabawki. UWAGA !!! W chwili obecnej super promocyjna cena na 1 autko z torem do jazdy. tylko 48zł ( zamiast 85zł)

Metalowe auto zmieniające się w robota – NOWOŚĆ!!!

Cena ok 40zł Niezwykłe, niespotykane wcześniej niewielkie autko z napędem, które po naciśnięciu tajemniczego guziczka zmienia się w robota, który także posiada możliwości poruszania się. Najlepiej sprzedająca się zabawka w tym roku, przeznaczona dla dzieci od 3 do 10 lat.

Rzutki magnetyczne (inaczej DART)

Cena od 45zł do 55zł w zależności od wielkości tarczy) Jedna z najlepiej sprzedających się gier zręcznościowych. Jedyne chyba w kraju bezpieczne ( bo magnetyczne) bez ostrych końcówek. Mogą się nią bawić dzieci już od 4-5 lat, jak również dorośli. Można wypróbować w sklepie. Zabawka uwielbiana przez dzieci. Wysoka jakość wykonania. Można się nią bawić zarówno w domu, jak i na dworze.